Ślub Magdaleny i Patryka



    Magdalena i Patryk na miejsce swojego wesela wybrali piękny Pałac Jastrzębie. Doskonałe miejsce na przygotowania, plener w dniu ślubu, weselną zabawę. Jest miejsce dla dzieci w salce zabaw, dla dorosłych bar, a w parku można odpocząć od pysznego jedzenia i intensywnych tańców. 

    Ślub Pary Młodej odbył się w Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Drzycimiu - niesamowite wnętrza i przemiła atmosfera. Czas pokazać Wam zdjęcia z tego wspaniałego dnia!






















Pora jechać na ślub...
































Na koniec kilka zdjęć z trwającego kilka minut pleneru w dniu ślubu.
















Inne zdjęcia ślubne można zobaczyć klikając w poniższe nazwy: