Magdalena i Patryk na miejsce swojego wesela wybrali piękny Pałac Jastrzębie. Doskonałe miejsce na przygotowania, plener w dniu ślubu, weselną zabawę. Jest miejsce dla dzieci w salce zabaw, dla dorosłych bar, a w parku można odpocząć od pysznego jedzenia i intensywnych tańców. Ślub Pary Młodej odbył się w Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Drzycimiu - niesamowite wnętrza i przemiła atmosfera. Czas pokazać Wam zdjęcia z tego wspaniałego dnia!
Pora jechać na ślub...
Na koniec kilka zdjęć z trwającego kilka minut pleneru w dniu ślubu.
Inne zdjęcia ślubne można zobaczyć klikając w poniższe nazwy: